چگونه با کامپیوتر برای اینستاگرام ویدیو بسازیم؟

چگونه با کامپیوتر برای اینستاگرام ویدیو بسازیم؟


تعداد نرم افزارهای مورد استفاده برای ساخت ویدیو روز به روز در حال افزایش است و در عین حال انتخاب نرم افزار مناسب نیز مشکل تر می شود. گاهی باید چند نرم افزار را امتحان کنیم تا متوجه شویم کدام یک برای کار ما مناسب تر هستند. در این مقاله تعدادی از بهترین نرم افزار های ساخت کلیپ برای اینستاگرام با کامپیوتر را معرفی خواهیم کرد. می توانید نظرات و پیشنهادت و همچنین نرم افزارهای پیشنهادی خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

بهترین نرم افزارهای ساخت کلیپ برای اینستاگرام

برای ساخت یک کلیپ مناسب باید به ابزار های ادیت و برش، صداگذاری، افکت دادن و سایر موارد مورد نیاز دسترسی داشته باشیم. در نرم افزارهای پیشنهادی زیر علاوه بر اینکه این موارد وجود دارد امکانات دیگری نیز برای بهتر کردن کلیپ در اختیار کاربر قرار می گیرد.


Wondershare Filmora

این برنامه برای سیستم عامل مک و ویندوز ارائه شده است. اگر می خواهید تعدادی عکس را پشت سر هم قرار دهید و برای آن ها زیرنویس و عنوان و جلوه های ویژه قرار دهید می توانید از این نرم افزار استفاده کنید. این برنامه ابزارهای دیگری برای تغییر سرعت ویدیو یا صدا، تغییر کنتراست و سایر تنظیمات مربوط به نور و رنگ را نیز برای کاربر فراهم کرده است. 

AviDemux

کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده و مناسب افراد مبتدی است. امکاناتی که فراهم می کند نیز در حد افراد حرفه ای است. کار کردن با این برنامه بسیار ساده است و به راحتی می توانید هر قسمت از ویدیو را حذف کنید یا تغییرات مورد نظرتان را روی آن اعمال کنید. برای اینکه بتوانید آن را به راحتی در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید نیز می توانید به سادگی حجم ویدیو را کم کنید.


VideoPad Video Editor

این برنامه حجم کمی دارد و رابط کاربری مناسب آن نیز امکان کار ساده و سریع را فراهم کرده است. به سادگی می توانید تغییرات مورد نیاز خود را اعمال کنید و ویدیو مورد نظرتان را در طمان کوتاهی بسازید.


SolveigMM Video Splitter

اگر می خواهید فرمت های مختلف MPEG-2 ،AVI ،WMV ASF ،MP3 ،WMA را به سادگی ادیت کنید یا فایلی با این فرمت ها بسازید از این نرم افزار استفاده کنید و نگران کم شدن کیفیت ویدیو نیز نباشید. این برنامه بیشتر مختص ساخت کلیپ های یک دقیقه ای برای اینستاگرام است.


DaVinci Resolve Studio

اگر می خواهید کلیپ های خود را به صورت حرفه ای تر ویرایش کنید از این برنامه استفاده کنید. این برنامه می توانید ابزار های حرفه ای تری برای ویرایش در اختیار شما قرار دهد و می توانید رنگ ها را به صورت تخصصی اصلاح کنید. این برنامه تمام فرمت ها را پشتیبانی می کند