آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در برنامه ی اسکایپ

آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در برنامه ی اسکایپ

اسکایپ یکی از برنامه های مشهور امروزی است که از طریق اینترنت فعال می شود و می توان آن را در وب یا در گوشی نصب نمود. در این برنامه می توان متن ها و فایل ها را به اشتراک گذاشت، با دوستان و نزدیکان به صحبت پرداخت و یا با دیگران ارتباط تصویری برقرار نمود. کارامدی این نرم افزار اجتماعی، ما را به آموزش ثبت نام و ساخت اکانت در این برنامه تشویق کرده است. برای یادگیری ایجاد حساب در اسکایپ با ما همراه باشید: 


نحوه ی ثبت نان در نسخه ی وب برنانه ی اسکایب: 

برای ثبت نام، کافی است برای مدت زمانی حدود چند دقیقه به این مراحل عمل نمایید: 

مرحله ی اول: در مرورگر خود مثل گوگل کروم، فایر فاکس و ... عبارت http://web.skype.com را جستجو نمایید. 

مر حله ی دوم: بعد از باز شدن صفحه ی مورد نظر، عبارت Create new account را انتخاب کنید. مرحله ی سوم: اکنون صفحه ای حاوی فرم ثبت نام برای شما باز خواهد شد. در این فرم باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. این اطلاعات شامل نام، تاریخ تولد و جنسیت می باشند. برای در دسترس بودن، باید یک نام کاربری تایپ نمایید. این نام باعث می شود تا دوستانتان به راحتی شما را پیدا کنند. 
مرحله ی اخر: بعد از خواندن قوانین و خط مشی های ارائه شده، روی گزینه ی I agree کلیک نمایید. حال حساب شما ساخته شده و در نسخه ی وب قابل مشاهده می باشد. 


نحوه ی ثبت نام در اسکایپ ( نسخه ی مناسب با گوشی های موبایل )

گام اول: برای ایجاد یک حساب کاربری در اسکایپ در گوشی همراه خود، باید نسخه ی جدید و مناسب با ورژن گوشی خود را از مرورگر ها و یا اپ استور ها دانلود نمایید. 

گام دوم: بعد از دانلود این برنامه، آن را روی گوشی خود نصب کرده و به اجرا در آورید. 

گام سوم: حال در صفحه ی پیش رو مورد Let’s go انتخاب نمایید. 

گام چهارم: در صفحه ی بعدی، روی مورد Create one کلیک نمایید. اگر در گذشته در نسخه ی وب سایت برنامه ی اسکایپ ثبت وآن کرده اید، کافی است ایمیل و رمز عبور خود را در کادر های مرتبط وارد نمایید. این کار شما را به صفحه ی شخصیتان هدایت می نماید. 


گام پنجم: در کادر مرتبط، آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. اگر آدرس ایمیل ندارید، می توانید با انتخاب عبارت  Use a phone number instead، به جای ایمیل، شماره تلفن خود را درج نمایید. بعد از وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن خود، گزینه ی Next را انتخاب کنید. 
گام ششم: در صفحه ی باز شده، در کادر مرتبط رمز عبور مورد نظر خود را در ۸ کاراکتر وارد نمایید و دوباره روی مورد Next کلیک کنید. گام هفتم: در صفحه ی باز شده و در کادر های مشخص شده نام و نام خانوادگی خود، کشور و تاریخ تولد خود را به دقت وارد نمایید و سپس روی گزینه ی Next ضربه بزنید. گام هشتم: در این مرحله برای شما کدی ارسال می شود. کد ارسال شده را در مکان مشخص شده وارد نمایید. بعد از انجام این کار، ممکن است خود اپلیکیشن اسکایپ، شما را به داخل برنامه هدایت نماید. در غیر این صورت، دوباره مورد Next را انتخاب کنید. 
اکنون ساخت حساب کاربری و ثبت نام در اسکایپ به طور کامل انجام شده است و شما می توانید به راحتی در گوشی و یا سیستم عامل وارد پنل شخصی خود شوید و به صحبت با دیگران و اشتراک گذاری مطالب مختلف بپردازید. شایان ذکر است که در صورت پاک شدن برنامه و یا هر اتفاق دیگر، با درج کردن ایمیل یا شماره تلفن خود و رمز عبورتان به راحتی به حساب خود باز خواهید گشت.