تایید دو مرحله ای تلگرام

تایید دو مرحله ای تلگرام

همان طور که می دانید امنیت یک برنامه ی اجتماعی برای هر فرد بسیار اهمیت دارد و از دغدغه های روز جوانان به شمار می آید‌. تلگرام یکی از برنامه های مجازی پر طرفدار است که این  مسئله را مورد توجه قرار داده و راهکاری را ارائه داده است. تایید دو مرحله ای تلگرام از راه های افزایش امنیت اکانت می باشد. شما می توانید با استفاده از این روش، از هک شدن در امان بمانید. 

تایید دو مرحله ای تلگرام به این معناست که اگر کسی بخواهد به هر دلیلی وارد اکانت شما شود و یا اکانت شما را هک کند، باید علاوه بر کدی که به شماره ی شما ارسال می شود، کد دیگری را هم وارد نماید که فقط و فقط شما از آن خبر دارید و هیچ کس به آن دسترسی نخواهد داشت؛ چرا که از پیش خود آن را تعیین کرده اید. بنابراین می توان گفت که امنیت اکانت شما بالا خواهد رفت. 

سوال مهم این است که تایید دو مرحله ای تلگرام را چگونه می توان انجام داد؟؟

برای این کار کافی است شما چند کار انجام دهید که در ادامه برای شما ذکر کرده ایم: 

۱-بعد از باز کردن برنامه ی تلگرام خود، وارد منوی تنظیمات شده و privacy and security را انتخاب کنید.

۲- روی گزینه ی Two-step verification بزنید.

۳- سپس  Set Additional Password  را انتخاب و یک رمز عبور وارد کنید ( دقت کنید که رمز عبور شما ساده نباشد و شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک لاتین باشد) 

۴- پسورد مورد نظر خود را دوباره وارد نمایید. 

۵- یک Hint انتخاب نموده تا در یادآوری رمزتان به شما کمک کند.

۶- برای بار گذاری رمز خود در صورت فراموش کردن آن،  یک ایمیل معتبر و قابل اطمینان وارد نمایید. ( دقت کنید؛ در صورت وارد نکردن ایمیل، اگر رمز خود را فراموش کنید، شما امکان ورود به اکانت خود را نخواهید داشت و مجبور به حذف آن خواهید شد. ) 


اینک امنیت تلگرام شما دو برابر شده است.


اکنون می خواهیم به این بپردازیم که در صورت فراموش کردن پسورد امنیتی خود، باید چه کاری انجام داد؟؟

اگر شما یک ایمیل معتبر را درج کرده باشید، به شما تبریک می گوییم با این کار به راحتی می توانید رمز جدیدی برای اکانت خود دریافت کنید. 

در ابتدا گزینه ی Forget Password را انتخاب کنید، با این کار یک رمز عبور جدید  برای ایمیل شما ارسال خواهد شد. شما می توانید با درج ان رمز، به راحتی وارد اکانت تلگرام خود شوید. 

راه دیگر ورود به اکانت در زمان فراموشی پسورد این است که از Reset Account استفاده کنید یعنی اکانت خود را حذف نمایید و یک اکانت جدید برای استفاده از تلگرام بسازید. باید بدانید که با این کار تمامی اطلاعات اکانت قبلی شما حذف خواهد شد و قابل برگشت نمی باشد.طراحی و بازسازی جاده در نرم افزار های CAD

طراحی و بازسازی جاده در نرم افزار های CAD

طراحی و بازسازی جاده در نرم افزار های CAD
توضیحات

CGS Infrastructure Design Suite ، نام مجموعه ابزار گرافیکی برای استفاده در نرم افزار های CAD می باشد. این مجموعه‌ی ابزار به شما این اجازه را می دهد تا برای طراحی و بازسازی جاده و مسیر های خیابانی اقدام کنید. در حالت عادی و با استفاده از نرم افزار های مجموعه CAD انجام این موارد بسیار دشوار می باشد. مجموعه ابزاری که این مجموعه در اختیار شما قرار می دهد باعث می شود شما به شکل راحت تر و مطمئن تری نسبت به طراحی و بازسازی راه ها، جاده ها و مسیر ها اقدام کنید.

با نصب این افزونه در نرم افزار های AUTOCAD و BricsCAD و در قسمت نوار ابزار گزینه CGS قابل دسترس خواهد بود. به وسیله این افزونه شما می توانید به انبوهی از قابلیت های کاربردی دست پیدا کنید. همچنین شما با استفاده از این ابزار قدرتمند طراحی و بازسازی جاده را برای خودتان ساده تر خواهید کرد. همچنین استفاده از این ابزار نیز نسبت به قابلیت هایی که دارد ساده می باشد و شما می توانید خیلی سریع استفاده کامل از این ابزار و قابلیت های موجود در آن را یاد بگیرید و در طراحی و بازسازی مسیر هایی که می خواهید از آن استفاده کنید.
ویژگی و امکانات CGS Infrastructure Design Suite

رابط کاربر پسند این افزونه و استفاده از آیکون های مناسب در جهت استفاده راحت تر کاربر
امکان مدل سازی دیجیتالی زمین و فضاهای اینچنینی ممکن است
بهره مندی از قابلیت درجه بندی برای طراحی پوشش هایی مانند جنگل و…
بهره مندی از هزاران قابلیت کاربردی دیگر…

سیستم مورد نیاز

Operating System

Windows 10

Windows 8/8.1

Windows 7

Recommended Hardware

Memory: 4 GB RAM

Processor: Minimum Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 processor

Hard Disk: 250 MB for installation And 1.5 GB for program files

Display Resolution: 1280 x 1024 (1600 x 1200 or higher recommended) with True Color
منبع:دانلودلی

نرم افزار طراحی و بررسی عملکرد کارخانجات و نیروگاه ها

نرم افزار طراحی و بررسی عملکرد کارخانجات و نیروگاه ها

نرم افزار طراحی و بررسی عملکرد کارخانجات و نیروگاه ها
توضیحات

Intergraph Smartplant Review ، نام نرم افزار قدرتمند فنی و مهندسی است که به بررسی و تجزیه و تحلیل و طراحی مدل های بزرگ و پیچیده سه بعدی در ابعاد بسیار وسیع مثل نیروگاه ها می پردازد، کاربرد دارد. نرم افزار پیش روی شما، توسط بسیاری از شرکت ها و مهندسین برجسته دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار با بهره مندی از ابزار های لازم شرایط طراحی و بررسی را به خوبی برای شما فراهم می آورد. این نرم افزار حتی به تنهایی قادر است که به تمامی نیاز های شما پاسخ دهد اما این نرم افزار تنها یکی از محصولات Hexagon PPM می باشد و شما می توانید برای بهره مندی از امکانات بیشتر همزمان از چندین محصول این شرکت استفاده کنید.

به وسیله‌ی این نرم افزار شما همچنین قادر خواهید بود تا تمامی ابعاد پروژه خود را مشاهده و بررسی کنید. این نرم افزار تنها برنامه ای است که بر روی طراحی و عملکرد کارخانه یا کارگاه شما نظارت کامل دارد. شما به وسیله‌ی این نرم افزار می توانید عیب و ایرادات در سیستم عملیاتی را مشاهده کرده و آن ها را تعمیر کنید. نرم افزار Intergraph Smartplant Review از جمله نام آشناترین و البته قدرتمندترین نرم افزار های موجود در این زمینه می باشد.
ویژگی و امکانات Intergraph Smartplant Review :

طراحی، تجزیه و تحلیل پروژه هایی در ابعاد بسیار وسیع مانند طراحی یک کارخانه
بهره مندی از ابزار های بسیار پیشرفته در جهت بهبود شرایط کاری شما
بهره مندی از قابلیت نظارت کامل بر روی روند کاری کارخانه شما
بهره مندی از ماژول های آماده در جهت بهبود سرعت کاری شما
امکان ادغام چندین پروژه به یکدیگر با شرایط خاص
بی نیاز از هر گونه نرم افزار یا ابزار خارجی برای پیش بردن پروژه شما
و…

سیستم مورد نیاز

Windows 7 – 8.1 – 10
منبع:دانلودلی

نرم افزار تبدیل فایل به فرمت ای اس او

نرم افزار تبدیل فایل به فرمت ای اس او

نرم افزار تبدیل فایل به فرمت iso
توضیحات

AnyToISO یک برنامه ساده است که به کاربران امکان می دهد فایل های خود را به فرمت ISO تبدیل کنند. نسخه نهایی ISO Creator ویندوز : می تواند ISO را از تقریبا همه چیز از جمله تمام فرمت های تصویری CD / DVD محبوب در اینترنت (NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG و غیره) دیسک های بلوری یا به سادگی از پوشاه کامپیوتر فایل ISO ایجاد کند.
ویژگی و امکانات AnyToISO :

پشتیبانی از تمامی فرمت های CD / DVD محبوب در اینترنت
اجرا بر روی سیستم عامل های ویندوز و Mac OS X
بیشتر نرم افزارهای BURN CD / DVD با تصاویر ISO و تصاویر بومی آن کار می کنند. از AnyToISO برای تبدیل قبل از BURN استفاده کنید
هر نوع CD / DVD تصویر موجود در اینترنت را به دستگاه مجازی Parallels / VMWare خود وصل کنید
قابلیت تبدیل و استخراج کردن فایل ISO
پشتیبانی از DMG, RAR, 7Z, PKG … (فرمت 20+)
پشتیبانی از خط فرمان
ادغام با اکسپلورر و اپل یاب

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 7, 8/8.1, 10
منبع:دانلودلی

برنامه حرفه ای اضافه کردن زیرنویس به فیلم و تبدیل به فرمت MKV

برنامه حرفه ای اضافه کردن زیرنویس به فیلم و تبدیل به فرمت MKV

برنامه حرفه ای اضافه کردن زیرنویس به فیلم و تبدیل به فرمت MKV
توضیحات

MKVToolNix نرم افزار قدرتمند مدیریت فرمت‌های پیشرفته‌ی ویدئویی می‌باشد؛ گروه‌های منتشرکننده‌ی انواع ویدئوها در اینترنت، همیشه بهترین فرمت ممکن را که هم از نظر حجمی و هم از نظر کیفیت و امکانات دیگر در سطح بالایی باشد، انتخاب می‌کنند. تا زمان زیادی فرمت AVI فرمت رایج انتشار ویدئویی بود؛ با معرفی و رشد فرمت MKV (مخفف Matroska Multimedia Container و به‌معنی قالب چندرسانه‌ای ماتروسکا) و امکانات متفاوت در کنار حجم و کیفیت مطلوب، استفاده از این فرمت را رایج و فراگیر کرد. نرم‌افزار متن‌باز MKVToolNix ، جهت تبدیل فرمت‌هایی مثل DTS ،AVI ،FLV ،MOV ،MPG ،VOB ،MP4 به فرمت MKV با انجام ویرایش‌های مختلف مانند اضافه یا حذف‌کردن زیرنویس و صدا طراحی شده است.


امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار MKVToolNix :

– سرعت و کارایی مناسب نرم‌افزار

– تبدیل فرمت‌های مختلف به فرمت MKV بدون تغییر در کیفیت

– پشتیبانی از فرمت‌های مختلف زیرنویس

– قابلیت اضافه‌کردن چندزیرنویس یا حذف زیرنویس اضافه

– سازگاری با زیرنویس‌های فارسی

– پشتیبانی از فرمت‌های چندرسانه‌ای MKV و …

– امکان استخراج، حذف و اضافه صدای فیلم‌ها

– انجام عملیات برش، چسباندن و… روی فایل‌ها

و…مجموعه تغییرات انجام‌شده در MKVToolNix از این‌جا قابل مشاهده است.


نکات برنامه‌ی MKVToolNix :

– MKVToolNix یک نرم‌افزار Cross-platform یا چندسکویی است و برای سیستم عامل‌های مختلف ارائه می‌شود که ما صرفا نسخه‌ی ویندوز و مک را قرار می‌دهیم؛ ویرایش‌های ارائه شده برای سیستم عامل‌های دیگر در این‌جا قابل دریافت است.

– این نرم‌افزار متن‌باز است و رایگان؛ بنابراین هیچ محدودیتی ندارد.
سیستم مورد نیاز

Supported Windows versions are XP and newer from the client OS line and Windows Server 2008 and later from the serever line.
منبع:دانلودلی

نرم افزار قدرتمند طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار قدرتمند طراحی دکوراسیون داخلی

نرم افزار قدرتمند طراحی دکوراسیون داخلی
توضیحات

Live Interior 3D نرم افزار قدرتمند طراحی دکوراسیون داخلی است که به شما این امکان را می دهد تا رویاهای خود رابه واقعیت تبدیل کنید! این نسخه از نرم افزار برای کامپیوتر هایی با سیستم عامل Mac طراحی شده است.مهم نیست که شما یک فرد عادی هستید که برای بهبود دکوراسیون خانه خود تلاش می کنید و یا یک طراح حرفه ای هستید که دنبال کم کردن فاصله بین رویا و واقعیت است، در هر صورت Live Interior 3D بهترین ابزار برای شماست.

کافیست پیش نویس و نقشه ای از طرج طبقات به این نرم افزار ارایه دهید تا براحتی مدل سه بعدی آن را برای شما تولید کند. همچنین طراحی و تزیین فضای داخلی، بهینه سازی آرایش مبلمان و همچنین پیشنهاد هوشنمدانه رنگ ها از قابلیت های Live Interior 3D است. در نهایت خواهید توانس از نتایج کار خود عکس تهیه کرده و یا حتی به صورت یک فیلم سه بعدی فضای طراحی شده را تماشا کنید.نور پردازی نیز به طور کامل در Live Interior 3D پشتیبانی می شود و امکان اضافه کردن انواع چراغ و لامپ وجود دارد.
قابلیت ها و امکانات نرم افزار Live Interior 3D :

تهیه نقشه طبقات توسط ابزارها و به صورت ویزارد
نمایش خروجی سه بعدی بسیار زیبا و حرفه‌ای
بیش از 1200 شی‌ء سه بعدی مانند کتابخانه، کمد، مبل، در و غیره
بیش از 1500 نوع ماده مانند دیوارهای گچی، کاغذ دیواری و غیره
قابلیت ورود طراح‌های سه بعدی طراحی شده در نرم افزار Trimble 3D Warehouse.
طراحی سقف خانه با استفاده از 12 قالب سفارشی و همچنین 16 نوع اتاق زیر شیروانی مختلف
خروجی گرفتن از طرح مورد نظر به صورت فیلم و با کیفیت 1080P

سیستم مورد نیاز

OS X 10.6.8 or later. OS X 10.11 El Capitan compatible. QuickTime 7 required for QTVR export.
منبع:دانلودلی