طراحی و بازسازی جاده در نرم افزار های CAD

طراحی و بازسازی جاده در نرم افزار های CAD

طراحی و بازسازی جاده در نرم افزار های CAD
توضیحات

CGS Infrastructure Design Suite ، نام مجموعه ابزار گرافیکی برای استفاده در نرم افزار های CAD می باشد. این مجموعه‌ی ابزار به شما این اجازه را می دهد تا برای طراحی و بازسازی جاده و مسیر های خیابانی اقدام کنید. در حالت عادی و با استفاده از نرم افزار های مجموعه CAD انجام این موارد بسیار دشوار می باشد. مجموعه ابزاری که این مجموعه در اختیار شما قرار می دهد باعث می شود شما به شکل راحت تر و مطمئن تری نسبت به طراحی و بازسازی راه ها، جاده ها و مسیر ها اقدام کنید.

با نصب این افزونه در نرم افزار های AUTOCAD و BricsCAD و در قسمت نوار ابزار گزینه CGS قابل دسترس خواهد بود. به وسیله این افزونه شما می توانید به انبوهی از قابلیت های کاربردی دست پیدا کنید. همچنین شما با استفاده از این ابزار قدرتمند طراحی و بازسازی جاده را برای خودتان ساده تر خواهید کرد. همچنین استفاده از این ابزار نیز نسبت به قابلیت هایی که دارد ساده می باشد و شما می توانید خیلی سریع استفاده کامل از این ابزار و قابلیت های موجود در آن را یاد بگیرید و در طراحی و بازسازی مسیر هایی که می خواهید از آن استفاده کنید.
ویژگی و امکانات CGS Infrastructure Design Suite

رابط کاربر پسند این افزونه و استفاده از آیکون های مناسب در جهت استفاده راحت تر کاربر
امکان مدل سازی دیجیتالی زمین و فضاهای اینچنینی ممکن است
بهره مندی از قابلیت درجه بندی برای طراحی پوشش هایی مانند جنگل و…
بهره مندی از هزاران قابلیت کاربردی دیگر…

سیستم مورد نیاز

Operating System

Windows 10

Windows 8/8.1

Windows 7

Recommended Hardware

Memory: 4 GB RAM

Processor: Minimum Intel Pentium 4 or AMD Athlon 64 processor

Hard Disk: 250 MB for installation And 1.5 GB for program files

Display Resolution: 1280 x 1024 (1600 x 1200 or higher recommended) with True Color
منبع:دانلودلی

نرم افزار تبدیل اسناد اسکن شده به فایلهای pdf استاندارد

نرم افزار تبدیل اسناد اسکن شده به فایلهای pdf استاندارد

نرم افزار تبدیل اسناد اسکن شده به فایلهای pdf استاندارد
توضیحات

Lucion FileConvert نرم افزاری مفید جهت تبدیل اسناد اسکن شده به فایلهای pdf استاندارد و قابل جستجو است. در برخی از نهادهای قدیمی مانند شرکتهایی با ساختارهای سازمانی سنتی هنوز از شیوه اسکن اسناد و آرشیو در کامپیوتر استفاده میشود. همانطور که میدانید اسناد اسکن شده تصاویری هستند که قابلیت جستجو در آنها وجود ندارد، نمیتوانید متنی را از داخل انها انتخاب کنید و در سایر نرم افزارها استفاده کنید. خوانایی خوبی ندارند، حجم بالایی دارند و سایر مشکلات مرتبط. چه خوب بود اگر این اسناد به شکل فایلهای pdf استاندارد ذخیره میشدند و ما میتوانستیم در داخل این فایلها جستجو کنیم، متن مورد نظر را کپی کنیم و سایر کارهای مرسوم.

Lucion FileConvert دقیقا با همین هدف عرضه شده است. شما میتوانید فولدر حاوی فایلهای اسکن شده خود را به این برنامه بدهید تا به صورت گروهی همه آنها به اسناد پی دی اف استاندارد تبدیل شوند. از آنجایی که این برنامه به صورت هوشمند و از طریق تکنولوژی OCR متون را از تصاویر اسکن شده استخراج میکند کمی این کار زمان میبرد ولی نتیجه کار رضایت بخش است. فایلهای pdf نهایی همانند کتابهای دیجیتالی حجم کمی دارند و ویژگی های استاندارد آنها مانند جستجو پذیر بودن، قابلیت انتخاب متن، امکان هایلایت سطور و … را نیز به همراه دارد. این برنامه قادر است به صورت خودکار در مسیر مشخص شده جستجو کند و فایلهایی که نیازمند تبدیل هستند را شناسایی و تبدیل کند.
امکانات و ویژگی های Lucion FileConvert:

امکان تبدیل دسته ای اسناد اسکن شده به فایلهای pdf
امکان جستجو و انتخاب متن در فایلهای نهایی
توانایی استفاده از اسکنر تحت شبکه
جستجوی خودکار در مسیرهای مشخص شده و تبدیل اتوماتیک اسناد
دارای ویزاردهای ساده و مرحله به مرحله
امکان زمان بندی کارهای سنگین برای تقسیم در بین روزهای مختلف
و …

سیستم مورد نیاز

– Operating System: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2003 (or newer). Full compatibility with 64-bit machines.
– CPU: 750 MHz*
– Memory: 500 MB RAM minimum; at least 1 GB recommended*
– Hard Drive Space: 100 MB
*Additional memory and CPU speed is strongly recommended for better OCR performance. FileConvert Pro Plus is optimized for up to four processor cores.
منبع:دانلودلی

نرم افزار تبدیل فایل به فرمت ای اس او

نرم افزار تبدیل فایل به فرمت ای اس او

نرم افزار تبدیل فایل به فرمت iso
توضیحات

AnyToISO یک برنامه ساده است که به کاربران امکان می دهد فایل های خود را به فرمت ISO تبدیل کنند. نسخه نهایی ISO Creator ویندوز : می تواند ISO را از تقریبا همه چیز از جمله تمام فرمت های تصویری CD / DVD محبوب در اینترنت (NRG, MDF, UIF, DMG, ISZ, BIN, DAA, PDI, CDI, IMG و غیره) دیسک های بلوری یا به سادگی از پوشاه کامپیوتر فایل ISO ایجاد کند.
ویژگی و امکانات AnyToISO :

پشتیبانی از تمامی فرمت های CD / DVD محبوب در اینترنت
اجرا بر روی سیستم عامل های ویندوز و Mac OS X
بیشتر نرم افزارهای BURN CD / DVD با تصاویر ISO و تصاویر بومی آن کار می کنند. از AnyToISO برای تبدیل قبل از BURN استفاده کنید
هر نوع CD / DVD تصویر موجود در اینترنت را به دستگاه مجازی Parallels / VMWare خود وصل کنید
قابلیت تبدیل و استخراج کردن فایل ISO
پشتیبانی از DMG, RAR, 7Z, PKG … (فرمت 20+)
پشتیبانی از خط فرمان
ادغام با اکسپلورر و اپل یاب

سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows 7, 8/8.1, 10
منبع:دانلودلی

برنامه حرفه ای اضافه کردن زیرنویس به فیلم و تبدیل به فرمت MKV

برنامه حرفه ای اضافه کردن زیرنویس به فیلم و تبدیل به فرمت MKV

برنامه حرفه ای اضافه کردن زیرنویس به فیلم و تبدیل به فرمت MKV
توضیحات

MKVToolNix نرم افزار قدرتمند مدیریت فرمت‌های پیشرفته‌ی ویدئویی می‌باشد؛ گروه‌های منتشرکننده‌ی انواع ویدئوها در اینترنت، همیشه بهترین فرمت ممکن را که هم از نظر حجمی و هم از نظر کیفیت و امکانات دیگر در سطح بالایی باشد، انتخاب می‌کنند. تا زمان زیادی فرمت AVI فرمت رایج انتشار ویدئویی بود؛ با معرفی و رشد فرمت MKV (مخفف Matroska Multimedia Container و به‌معنی قالب چندرسانه‌ای ماتروسکا) و امکانات متفاوت در کنار حجم و کیفیت مطلوب، استفاده از این فرمت را رایج و فراگیر کرد. نرم‌افزار متن‌باز MKVToolNix ، جهت تبدیل فرمت‌هایی مثل DTS ،AVI ،FLV ،MOV ،MPG ،VOB ،MP4 به فرمت MKV با انجام ویرایش‌های مختلف مانند اضافه یا حذف‌کردن زیرنویس و صدا طراحی شده است.


امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار MKVToolNix :

– سرعت و کارایی مناسب نرم‌افزار

– تبدیل فرمت‌های مختلف به فرمت MKV بدون تغییر در کیفیت

– پشتیبانی از فرمت‌های مختلف زیرنویس

– قابلیت اضافه‌کردن چندزیرنویس یا حذف زیرنویس اضافه

– سازگاری با زیرنویس‌های فارسی

– پشتیبانی از فرمت‌های چندرسانه‌ای MKV و …

– امکان استخراج، حذف و اضافه صدای فیلم‌ها

– انجام عملیات برش، چسباندن و… روی فایل‌ها

و…مجموعه تغییرات انجام‌شده در MKVToolNix از این‌جا قابل مشاهده است.


نکات برنامه‌ی MKVToolNix :

– MKVToolNix یک نرم‌افزار Cross-platform یا چندسکویی است و برای سیستم عامل‌های مختلف ارائه می‌شود که ما صرفا نسخه‌ی ویندوز و مک را قرار می‌دهیم؛ ویرایش‌های ارائه شده برای سیستم عامل‌های دیگر در این‌جا قابل دریافت است.

– این نرم‌افزار متن‌باز است و رایگان؛ بنابراین هیچ محدودیتی ندارد.
سیستم مورد نیاز

Supported Windows versions are XP and newer from the client OS line and Windows Server 2008 and later from the serever line.
منبع:دانلودلی

نرم افزار جلوگیری از کپی و ویرایش محتوای پی دی اف

نرم افزار جلوگیری از کپی و ویرایش محتوای پی دی اف

نرم افزار جلوگیری از کپی و ویرایش محتوای پی دی اف
PDF Anti-Copy یک نرم افزار کامل و جامع و پرکاربرد برای کسانی هستند که می خواهند از کپی کردن و یا قابل ویرایش کردن محتوای اسناد پی دی اف (PDF) خودشان محافظت کنند . با استفاده از نرم افزار PDF Anti-Copy قادر خواهید بود اسناد پی دی اف خودتان را محافظت کنید و از کپی کردن محتوای آن و یا تبدیل فرمت آن و قابل ویرایش کردن محتوای آن ، جلوگیری کنید . معمولا بیشتر نرم افزار های محافظت از اسناد پی دی اف ، تنها رمز گذاری می کنند و بیشتر نرم افزار های هک و … می توانند به راحتی این رمز ها را بازگشایند و محتوا را کپی و یا ویرایش کنند . اما خوشبختانه این نرم افزار از محتوای پی دی اف کاملا محافظت می کند و نمی گذارد که کسی فرمت آن را به فرمت قابل ویرایش تبدیل کند و یا متون آن را کپی کند . اگر به دنبال نرم افزاری هستید که با استفاده از آن بتوانید محتوا های فایل های پی دی اف خودتان را محافظت کنید ، بدون شک می توانید به سراغ این نرم افزار فوق العاده کاربردی بروید . برای دانلود آخرین نسخه از نرم افزار PDF Anti-Copy با میهن دانلود همراه باشید .

ویژگی های نرم افزار PDF Anti-Copy :

محافظت کامل از محتوای اسناد پی دی اف
بدون نیاز به رمز گذاری
جلوگیری از کپی کردن محتوا
جلوگیری از تبدیل فرمت به فرمت قابل ویرایش
حجمی بسیار ناچیز و کم
قابلیت جدید محدودیت سازی برای چاپ تعداد صفحات اسناد پی دی اف

UNLIKE normal PDF encryption and protection utilities only adding restrictions on PDF files, PDF Anti-Copy reprocesses all the words and graphics on the sensitive PDF pages to secure PDF documents, without changing the original content formatting. Processed PDF files could be opened and viewed by PDF Readers, but copying and converting the content on the Anti-Copy Pages will not work even the cracker uses the PDF unlocking or restriction removing programs.

PDF Anti-Copy is a Windows PDF security utility that prevents PDF text from being copied and converted to editable formats. After processed by this tool, your important PDF content could be viewed, but will never be copied and converted to editable formats like Word, Excel and TXT.

Here are some key features of \"PDF Anti-Copy\":
- PDF Text Anti-copy
- No Password Required Protection & Encryption
- Prevent Converting to editable formats like MS Word, Excel and TXT etc.
- Selective PDF Page Protection
- Restrict PDF to protect from printing
- Global PDF permission prohibits copy function
- Keep the original PDF format and quality
- Multi-language: English, Chinese (S/T), German, French, Japanese, Korean, Italian, Dutch, Greek
- 100% Clean
منبع: میهن دانلود

نرم افزار ویرایش تگ موزیک

نرم افزار ویرایش تگ موزیک

نرم افزار ویرایش تگ موزیک
Mp3tag 2.87 در این مطلب نسخه جدید نرم افزار Mp3tag برای دانلود اماده کرده ایم. یک نرم افزار قدرتمند و آسان برای ویرایش اطلاعات و برچسب های فرمت های صوتی با پشتیبانی از ID3v1, ID3v2.3, ID3v2.4, iTunes MP4, WMA, Vorbis Comments و APE Tags است. و این نرم افزار از فرمت های صوتی aac، flac، ape، mp3، mp4، m4a، m4b، iTunes compatible، mpc، ogg، ofr، ofs، spx، tak، tta، wma، wv پشتیبانی می کند.از ویژگی این نرم افزار میتوان به پشتیبانی کامل از یونیکد و تغییر نام فایل ها بر اساس اطلاعات تگ ها وپشتیبانی از دانلود و اضافه کردن کاور برای کاورهای آلبوم شما اشاره کرد.برای دانلود نسخه جدید این نرم افزاربه ادامه مطلب بروید. با استفاده از نرم افزار کاربردی Mp3tag که سایت میهن دانلود آن را به صورت رایگان برای شما قرار داده است می توانید به راحتی اطلاعات مربوط به فایل های Mp3 را ویرایش کنید.

همان طور که از نام برنامه پیداست، این برنامه با تگ موسیقی ها سروکار دارد.این برنامه هوشمند با تعداد زیادی از فرمت های فایل های صوتی اعم از OGG, WMA, M4a, ,MP4, AAC, APE, FLAC, MPC, WV, WAV سازگار است و توان تغییر نام و تگ های آن ها را دارد. این برنامه با ثبات کامل با تمامی فرمت ها با ثبات کامل کار میکند، این بدان معنی است که هنگام کار با برنامه هیچ فرقی نمیکند که تگ هایی که ویرایش میکند برای چه موسیقی و با چه فرمتی باشد. نیازی نیست که کاربر جهت پردازش فایل ها نگرانی داشته باشد، فایل ها با فرمت های مختلف میتوانند به صورت همزمان تغییر نام داده شده و تگ های آنها ویرایش شود.
در خیلی از موارد قدرتمند بودن و عالی بودن منجر به پیچیدگی میشود. اما باعث افتخار استودیو سازنده است که این برنامه هم قابل تنظیم و کنترل و هم بصری و گرافیکی است. برنامه mp3Tag Pro قابلیت های غیر قابل رقابتی و متنوعی را برای کاربران به گونه ای به ارمقان میاورد که نیازی به راهنما جهت کار با برنامه نداشته باشند. به شادگی برنامه را نصب کرده و فایل های موسیقی خود را سازماندهی کنید.

برخی از ویژگی های این نرم افزار :

– برچسب زدن با پشتیبانی کامل از یونیکد

– پشتیبانی کامل از یونیکد

– ایجاد و مدیریت خودکار لیست های پخش حتی در زمان ویرایش

– پشتیبانی از دیتابیس آنلاین سایت هایی نظیر Amazon, discogs, freedb, MusicBrainz و … برای وارد کردن و ذخیره تگ ها

– پشتیبانی از دانلود و اضافه کردن کاور برای کاورهای آلبوم شما

– ویرایش دسته ای تگ های ID3v1.1, ID3v2.3, ID3v2.4, MP4, WMA, APEv2 و Vorbis Comments در یک مرحله

– و …

بعضی از اطلاعات دروین فایل های آنگ وجود دارند که با تغییر مکان آنگ ها نیز همراه آنگ مانده و باقی میمانند. علاوه بر این، این اطلاعات توسط برنامه ها و پلیر ها به نمایش درآورده میشوند که به شما در سازمان دهی کلکسیون موسیقی هایتان و جستجو برای یک آهنگ خاص کمک مکینند. همچنین زمانی که هنگام گوش دادن به آنگ در پلیر، کاور و متن آنگ به نمایش درآورده شود بسیار لذت بخش است.
برنامه mp3Tag Pro ابزاری است که به شما امکان ویرایش اسن اطلاعات را به راحتی خوردن یک کیک میدهد. این برنامه میتواند تگ های آهنگ های بدون تگ را از اینترنت دانلود کند و تگ هارا از قسمت هایی از فایل ها و پوشه ها استخراج کند، از یک فایل متن تگ ها را وارد موسیقی کند، از تگ ها و لیست ها پخش خروجی بگیرد و… . این برنامه همچنین ر تغییر نام موسیقی ها و سازماندهی آنها در پوشه ها خوب عمل میکند.
یکی از محبوب ترین فرمت های موسیقی MP3 است. دو ورژن اصلی از نوع تگ های موسیقی ها وجود دارند: تگ های ID3v1 و ID3v2. برنامه mp3Tag Pro میتواند هر دو ورژن تگ ها را مدیریت کند. میتوانید اطلاعات یک آنگ با یک ورژن تگ را به آنگی دیگر ارسال کند، تگ هارا دسته جمعی تغییر دهید، تگ های موسیقی ها را از اینترنت دانلود کنید، پلی لیست یا همان لیست پخش بسازید. از جهتی دیگر، این برنامه یک تغییر نام دهنده قدرتمند جهت تغییر نام فایل های موسیقی. این برنامه میتواند از تگ های آنگ ها جهت نام گذاری خودکار آن ها استفاده کند. شما میتوانید در برنامه گزینه ای را انتخاب کنید که برنامه با استفاده از بخشی از تگ ها، برای آنگ ها نام گذاری کند و بالعکس، این برنامه میتواند از نام آنگ ها برای پر کردن بخش های تگ های آنها استفاده کند. برای مثال، تصور کنید که تعداد زیادی از آهنگ دارید ها را دارید که نام اکثر آن ها صحیح است و قصد تگ گذاری از طریق نام آن ها را دارید. به حرحال این مسئله هم هست که شماره ترک در نام آهنگ وجود ندارد. با استفاده از برنامه mp3Tag Pro شما میتوانید تمامی تگ های آنگ ها را در چندید ثانیه پر کنید.
دیگر فرمت های صوتی چه؟
قابلیت ها :
– مشاهده و ویرایش تگ های ID3
– تگ های ID3v1,ID3v2 3Lyrics(متن) در فایل های MP3 پشتیبانی شده اند
– تگ های ID3 را از وبسایت های Amazon, FreeDB, Discogs, و MusicBrainzدانلود کنید
– تگ ها را از یک فایل CSV وارد کنید
– تگ های فایل ها را درقالب یک فایل MS Excel, CSV و یا TSV خارج کنید.
– پر کردن خودکار شماره ترک در بعضی از موسیقی ها
– یک پوشه سلسله مراتبی جهت سازماندهی موسیقی های شما میسازد
– دانلود متن آهنگ ها
– متون آهنگ هارا یا در تگ آنها و یا در یک فایل جداگانه ذخیره میکند
– کاور البوم های آهنگ هارا دانلود کرده و در قالب تگ آن ها و یا در یک فایل جداگانه ذخیره میکند
– پشتیبانی از یونیکد برای تغییر نام آهنگ ها و تگ های آنها، تگ های موسیقی ها را به یونیکد تبدیل کنید
– تگ های بدون مصرف را حذف کنید
– پلیر داخلی برنامه، از پلیرهای اکسترنال نیز پشتیبانی میکند
– لیست پخش برای پلیر ها بسازید
– جهت دسترسی سریع به پوشه های مورد نظر خود بوکمارک بسازید
– اطلاعات فنی راجع به موسیقی هایخود مشاهده کنید
– پشتیبای برنامه از قابلیت Drag & Drop
– رابط چند زبانه و قابل شخصی سازی برنامه، بخش های مختلف برنامه قابلیت تغییر اندازه و حذف شدن را دارند
– تنظیمات مختلف جهت بهبود بخشیدن به تجربه کاربری
– پشتیبانی از تمامی سیستم عامل های ساهت شرکا مایکروسافت
منبع: میهن دانلود